MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 13524492
nr 1352 4492
Fåtöljer
ett par, 1960-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:31:33
500 kr
600 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr